Nagrody

Dane kontaktowe

Żeń-Plantacja Sławomir Chmiel

Kalinówka 178  21-040 Świdnik

tel: 602 622-328;  536 622-328

mapa dojazdu

Aktualności

Nagroda na XXIX Targach Bliżej Zdrowia Bliżej Natury
8 marca na XXIX Targach Bliżej Zdrowia Bliżej Natury w KATOWICACH
otrzymalismy za nasze produkty nagrodę główną targów Drzewko Życia
wiecej

 

Nowości

SAMOPSZA

CHARAKTERYSTYKA
-Samopsza charakteryzuje się przeciętnie największym udziałem kwasów nienasyconych, które stanowią ok.83% sumy wszystkich kwasów.
-Samopsza charakteryzuje się bogatszym w porównaniu do pszenicy zwyczajnej i orkiszu składem mikro- i makroelementów, zwłaszcza Mg, Fe, Zn, Mn.
-Samopsza posiada kilkukrotnie wyższą zawartość karotenoidów, w szczególności luteiny i zeaksantyny, które odpowiedzialne są za prawidłowe funkcjonowanie oka ludzkiego.
-Zawiera bardzo dużo białka, które charakteryzuje się korzystnym składem aminokwasowym dzięki większemu udziałowi aminokwasów egzogennych takich jak fenyloalanina, tyrozyna, metionina oraz izoleucyna.

-Charakteryzuje się doskonałym składem kwasów tłuszczowych, gdyż dominują kwasy C18:2, C18:1 i C 16:0, stanowiące średnio 95% sumy wszystkich kwasów.

-Gliadyny zawarte w glutenie samopszy wykazują niską toksyczność co stwarza potencjalną możliwość
stosowania w diecie osób cierpiących na nietolerancję glutenu.

Kup TERAZ

Nowy punkt sprzedaży: "ZAGRODA u CHMIELA"

Kalinówka 178  21-040 Świdnik

mapka_dojazdu_zenszen_Kalinowka

RZETELNA FIRMA


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/templates.php) is not within the allowed path(s): (/home/mdcom/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/mdcom/domains/zenszen.com.pl/public_html/templates/siteground-j15-71/index.php on line 54

Nagroda Drzewko Życia

Wyróżniono najlepsze produkty ekologiczne

W końcówce lata 17-18 września
w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach odbyła się pierwsza z konferencji pt. ROLNICTWO EKOLOGICZNE: W drugim dniu  podczas  kiermaszu produktów ekologicznych nasz korzenie żeń-szenia  otrzymały wyróżnienie przyznane  w konkursie na najlepszy produkt ekologiczny.

Skoro najlepszy i ekologiczny to zapraszam do skorzystania z naszej oferty  na: www.zenszen.com

8 marca na XXIX Targach Bliżej Zdrowia Bliżej Natury w KATOWICACH -
otrzymaliśmy za nasze produkty nagrodę główną targów Drzewko Życia

Nagroda na XXIX Targach Blizej zdrowia Blizej Natury

XXIX Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” odbywające się w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach w dn. 6-7-8 marca 2009 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno publiczności, jak i wystawców.

Odwiedziło nas około dziesięciu tysięcy osób, dla których około dwustu wystawców przygotowało bogatą ofertę ziół i preparatów ziołowych, naturalnych kosmetyków, przyrządów radiestezyjnych, biżuterii, zdrowej żywności, miodów. Jak zwykle wielkim powodzeniem cieszyły się wykłady lekarzy i specjalistów podczas Spotkań z medycyna naturalną.

Targowe jury pod przewodnictwem red. Niny Grelli „Drzewkiem życia” nagrodziło:
- SŁAWOMIRA CHMIELA, polskiego plantatora żeń-szenia, za uprawę i popularyzację „korzenia życia”.

Dziękujemy wszystkim gościom i klientom naszego stoiska. do zobaczenia na Śląsku w  edycji targów WIOSNA 2012 Zapraszamy na wiosenną  edycję naszej imprezy.   Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” odbędą się zwykle w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach przy pl. Sejmu Śl. 2.